Pozíció leírása

Cégünk a Webcapital Kft. 2016-ban alakult, webes fejlesztésekkel és programozói kapacitás értékesítésével foglalkozó informatikai vállalkozás. 2020-ban értékesítő munkatárssal szeretnénk bővülni, hogy portfóliónkat minél nagyobb körben tudjuk megismertetni a belföldi és külföldi piacon.

Feladatok:

  • Sales stratégia követése, megvalósítása, új piacok feltárása

  • Kiküldött ajánlatok feldolgozása, folyamatos követése az ügyfél teljes beszerzési ciklusában

  • Piaci információk gyűjtése partnerekről, versenytársakról, árakról, termékekről, pillanatnyi és jövőbeli trendekről

Elvárások:

  • Szakmai ismeretek IT területen

  • Értékesítési tapasztalat

  • Önálló és dinamikus munkavégzés

  • Jó szervezőképesség

  • Angol nyelvtudás

  • B kategóriás jogosítvány

Juttatás:

  • Kiemelkedő bérezés

  • Fix alapfizetés + jutalék (teljesítményarányos bérezés)

  • Céges bónuszrendszer

  • Stabil (és folyamatosan fejlődő) munkakörnyezet

  • Laptop, céges mobiltelefon

  • Rendszeres belső képzések és készségfejlesztések (mert érdekeltek vagyunk abban, hogy építsd a karrieredet)

  • Rugalmas munkaidő, részleges home-office lehetőség

A pozícióra való jelentkezéshez küldd el az életrajzod a cv@webcapital.dev email címre. Leveledben jelöld meg azt is, hogy mely pozícióra jelentkezel.